معرفی لودر جدید کوماتسو WA900-8

معرفی لودر جدید کوماتسو WA900-8

نگرانی های زیست محیطی به همراه نیاز به موتورهای پاک تر در سراسر جهان رو به افزایش است. لودر جدید کوماتسو WA900-8 ، جدیدترین مقررات انتشار گازهای گل خانه ای اتحادیه اروپا را برآورده می کند.
دو فیلتر ذره ای دیزلی ، دو توربوشارژ هندسی متغیر ، یک سیستم گردش دوباره گاز خروجی خنک شده با راندمان بالا ، ماژول های جدید کنترل موتور ، سیستم تهویه بسته محفظه موتور باعث شده تا این لودر یک انتخاب عالی برای مشتریان باشد.

این لودر کوماتسو با داشتن باکت 14،5 متر مکعبی خود همراه با محافظ های دیواره جهت جلوگیری از ریزش مواد درون باکت در زمان حمل، افزایش شعاع و زاویه کف باکت باعث بهبود عملکرد لودر تا حد بالای شده است.ناخن فوق العاده قوی و بالک های جارو کننده بزرگ باکت باعث افزایش راندمان و کاهش آسیب تایرها و همچنین باعث کاهش هزینه های نگهداری می شوند.

یک بار سنج با دقت بالا (PLM) به شما امکان می دهد تا به راحتی بهره وری و راندمان کار خود را با دقت 1.5٪ کنترل کنید و از بارگیری بیش از حد کامیون ها جلوگیری کنید. سیستم کلاچ مدولاسیون به کاربر امکان کنترل دقیق کشش طوقه، افزایش سرعت انجام کار و بارگیری نرم کامیون را فراهم می کند. سیستم کنترل کشش متغیر، کشش طوقه را در تمام شرایط زمین بهینه می کند ، لغزش لاستیک را به حداقل می رساند و هزینه های نگهداری را کاهش می دهد.

سیستم Smart Loader Logic با تنظیم دقیق گشتاور، امکان کنترل کاملاً اتوماتیک موتور را بر اساس کاربرد،  برای هر مرحله کار فراهم می کند. لودر با تعویض خودکار بین حالت های Economy و Power ، مصرف سوخت را بدون از دست دادن بهره وری به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

هیدرولیک نسل جدید لودر WA900-8 با یک سیستم هیدرولیک CLSS، بهبود یافته است که از طریق پمپ های پیستونی جابجایی متغیر، توان مورد نیاز را تأمین می کند. این سیستم، روغن هیدرولیک را خنک نگه می دارد، سرعت کار را افزایش و هم باعث کاهش مصرف سوخت می شود. همچنین صرفه جویی در مصرف سوخت از طریق سیستم خاموش کن دستگاه در زمان بی باری و با راهنمایی های ECO داخل کابین روی مانیتور افزایش می یابد.قدرت موتور 672/900 kW/HP
حداکثر ظرفیت باکت 14,5 مترمکعب
حداکثر بار 23,200 کیلوگرم
وزن 116,4 تن
مشخصات کلی


ایمنی ، قابلیت اطمینان و دوام

کابین جدید ROPS / FOPS در لودر جدید کوماتسو WA900-8 ، با طراحی جدید، جادار، محکم و ایمن، نمای گسترده و بدون مانع از محل کار فراهم می کند. دید در تاریکی، با 22 چراغ LED بهبود یافته است. برای افزایش ایمنی و اطمینان بالاتر، KomVision ، به عنوان یک کمک دیداری، توسط کوماتسو برای جلوگیری از تماس و یا برخورد ناشی از نقاط کور دستگاه طراحی شده است. در WA900-8، پنج دوربین شبکه شده یک چشم انداز گسترده را از محیط اطراف دستگاه در مانیتور اختصاصی ایجاد می کنند. همچنین یک دوربین دید عقب اضافی تصویری رنگی با خط نشانگر فاصله را به مانیتور کابین ارسال می کند. راهرو و نرده ها در عقب دستگاه  و نردبان 45 درجه هیدرولیکی ورود خروج راحت و ایمنی رو فراهم می کند. سوئیچ های قفل ایمنی استاندارد در عقب دستگاه در زمانی که راننده بیرون از دستگاه است قرار داده شده تا در مواقع اضطراری یا وضعیت بحرانی قابل استفاده باشد. در محل های مختلف قلابهای جهت بلند کردن راحت تر قطعات و قسمتها قرار داده شده است.

وجود نرده ها، دستگیره ها، پله ها باعث می شود تا در زمان تعمیر نگهداری قسمتهای مختلف موتور، امکان دسترسی ایمن فراهم شود.
اپراتوری راحت و آسان

فضایی داخلی کابین دارای طراحی جدید و ارگونومیک است. عایق بندی داخلی و یک موتور بی سرو صدا تر سطح صدا را کم نگه می دارد و به شما کمک می کند تا متمرکز بر روی کار باشید. یک صندلی کاملاً قابل تنظیم، دارای سیستم تعلیق هوا، سیستم گرم کن و تهویه مطبوع، با تقویت کننده قابل تنظیم و اهرمهای استاندارد EPC، مانیتور رنگی TFT و طیف وسیعی از ابزارها در دستگاه گنجانده شده است. صندلی تاشو جدید مربی امکان آموزش اپراتور درون کابین را فراهم می کند. برای اپراتورهای با تجربه کمتر، سیستم Digging Auto ، Semi-Auto Access و Semi-Dump Auto می توانند به عملکرد مناسب کمک کنند. اندازه و نمای کلی دستگاه

با توجه به اطلاعات ارائه شده، لودر جدید کوماتسو WA900-8 را می توان گزینه مناسبی در فعالیتهای معدنی متوسط و بزرگ به حساب آورد که بکارگیری آن باعث افزایش بهره وری سیستم خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.